Увага! Набір на курси проводиться з 16 серпня, початок занять з вересня.

Манікюру та педікюру

Курси краси

 

  •   Курси манікюру та педікюру у Львові / 3 місяці

    IMG_3346(800x534)

Авторська програма навчання включає теоретичний та практичний курс освоєння слухачами сучасних методик гігієнічного манікюру та педікюру, художнього розпису, французького та китайського манікюру, нарощування нігтів, фахового догляду за ними.

Запис на курси манікюру та педикюру – це перший крок на шляху до цікавої роботи, а дверцята туди відкриє для вас наш фахівець.

90% практики на моделях-клієнтів!

Ми чекаємо небайдужих до мистецтва, які люблять фантазувати і придумувати цікаві речі, з ентузіазмом сприймають все нове, доглядають за собою і бажаючих зв’язати своє життя з fashion-індустрією на курси манікюру педикюру у Львові.

Недарма майстрів по манікюру і педикюру нерідко порівнюють з психологами, де, як не в кабінеті майстра по красі втомлена клієнтка поділиться потаємними таємницями? Спілкування, контактність, розуміння – дуже важливі якості майбутнього майстра по нігтьовому сервісу, адже ця професія нерозривно пов’язана з людьми, а манікюр і педикюр повинні вигідно доповнювати образ вашого клієнта.

Курси тривають 3 місяці. Після закінчення курсів видається сертифікат на українській та англійській мовах з фотографією.

Викладач:  висококваліфікований фахівць з досвідом роботи та викладання Дзендровська Катерина Михайлівна +380 (97) 288 8095

Набір на курси проводиться протягом року – запис з 15 серпня!

Навчання починається 1 вересня та 1 лютого!

Деталі за телефоном (032) 235-85-07, +390  (067) 907 35 38 (керівник курсової роботи)

Записатися на курс

Манікюру та педікюру

Манікюру та педікюру та фахового догляду за ними. Курси тривають 3 місяці...

Детальніше

Перукарів

Найдешевші серед найкращих.

Детальніше

Візажу

Курси візажу. Секрети професійного макіяжу. Курси тривають 3 місяці...

Детальніше

© Будинок Офіцерів Львів - 2013-2019

Створення та просування сайтів focusweb