Увага! Набір на курси проводиться з 16 серпня, початок занять з вересня.

Мистецька студія СПІРОГРАФ

Мистецька студія «Спірограф» Львів

Студія культури та мистецтв "СПІРОГРАФ" була заснована 2003 року Львівським обласним благодійним фондом "ТОРБА" в рамках міжнародного проекту "Високий рівень культури – європейському місту", як Студія естетичного виховання "СПІРОГРАФ". Студія є інтелектуальною власністтю свого засновника, Благодійного Фонду "ТОРБА", який опікується нею і завдяки якому в Студії мають можливість займатись і ті діти, яким недуже пощастило в житті (сироти, з багатодітних сімей та інші).

За рішенням координатора діяльності Студії, Наглядової Ради Благодійного Фонду, офіційну назву змінено на Студія культури та мистецтв "СПІРОГРАФ" із зміною концепції програми у червні 2007 року, у зв’язку зі стратегією свого розвитку, із застосуванням ширшого кола зацікавлень, методології викладання дисциплін та інших якісних нововведень.

У квітні 2007 року Студія стала членом INTERNATIONAL ASSOCIATION OF CULTURE AND ART. З вересня 2007 року активно працює в приміщенні Будинку офіцерів 58.

Мета проекту полягає у наданні можливості усім бажаючим особам стати її учасниками в незалежності від статі, національності та соціального становища, що доступно найменш захищеним представникам суспільства.

Вік учасників Студії від 4 до 100 років!

Комплексна загально-пізнавальна програма Студії "Творчий дошколярик" розрахована на осіб віком від 3,5 до 5 років. За окремими напрямками приймаються учасники з 5 років. Особи віком понад 17 років відвідують заняття у системі "Сеньйори" теж за окремими напрямками.

Пропонована програма:
• танець (естрадний, бальний, народний);
• театральне мистецтво (акторська майстерність, сценічна мова, сценічний рух, вокал, пантоміма, основи режисури);
• образотворче та декоративне мистецтво (рисунок, живопис, кольорознавство, композиція, витинанка, малюнок на склі, інсталяції, колаж, писанкарство);
• історія мистецтва;
• іноземні мови (польська, англійська, японська);
• міжнародний етикет.

Академічна спеціалізована програма уможливлює вибір кожного учасника-випускника обов’язкової загально-пізнавальної програми найбільш захопливого для нього напрямку з метою подальшого поглибленого студіювання:
• кафедра театрального мистецтва;
• кафедра танцю;
• кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва;
• кафедра іноземних мов.

При Студії з 2005 року поівноцінно працює ТЕАТР "СПІРОГРАФ"

Найкращі студенти рекомендуються до отримання стипендії.

До занять з учасниками залучаються фахівці з відповідних напрямків. Координуючим органом цього проекту є Рада Студії, у склад якої входять діячі культури та мистецтв, викладачі вищих навчальних закладів та працівники наукових інституцій. За час своєї діяльності Студія, а саме її учасники, студенти та викладачі взяли участь , як міських, всеукраїнських, так і міжнародних проектах.

Керівники: Гаврилович Сергій 098 310 13 66 ( образотворче мистецтво)

               Сандецький Андрій 067 727 36 68 ( хореографія, театральне мистецтво)

За додатковою інформацією телефонуйте: 067-907-35-38 (керівник курсової роботи)

Записатися на курс

Манікюру та педікюру

Манікюру та педікюру включають також нарощування нігтів і вій.

Детальніше

Перукарів

Найдешевші серед найкращих.

Детальніше

Візажу

Курси візажу. Секрети професійного макіяжу. Курси тривають 3 місяці...

Детальніше

© Будинок Офіцерів Львів - 2013-2019

Створення та просування сайтів focusweb