Увага! Набір на курси проводиться з 16 серпня, початок занять з вересня.

Шахів

Курси шахів у Львові

Шахова студія - найстарша серед гуртків та студій Будинку офіцерів, працює вже понад 50 років і має давню та славетну історію та відомих на весь світ вихованців. Відомі на цілий світ шахісти Леонід Штейн, Олександр Білявський, Марта Літинська, Василь Іванчук, Йосиф Дорфман робили тут перші кроки до вершин своєї слави.

З початку 80-тих років розпочалась нова доба в історії студії. Під керівництвом Евгена Івановича Лисенко було відкрито школу для наймолодших шахістів яка діє до цього дня. За цей час багато вихованців студії стали Майстрами спорту гросмейстерами міжнародного класу, неодноразовими призерами чемпіонатів України та Європи. Серед найвідоміших Юрій Криворучко, Мартин Кравців, Катерина Мацейко.

5 гросмейстерів, 30 майстрів спорту, 55 кандидатів в Майстри спорту, 175 шахістів отримали I-й розряд, 389 II-й розряд, 635 III-й розряд та 1225 IV-й розряд поповнивши лави українських шахістів.

У студію на навчання запрошуються діти віком від 5 років та молодь. Заняття проводяться в зручний час протягом дня, щоденно.

Керівник: Лисенко Євген Іванович (050 070 44 83)

За додатковою інформацією телефонуйте: 067-907-35-38 керівник курсової роботи

Постійно діючий набір.

Записатися на курс

Манікюру та педікюру

Манікюру та педікюру включають також нарощування нігтів і вій.

Детальніше

Перукарів

Найдешевші серед найкращих.

Детальніше

Візажу

Курси візажу. Секрети професійного макіяжу. Курси тривають 3 місяці...

Детальніше

© Будинок Офіцерів Львів - 2013-2019

Створення та просування сайтів focusweb