Увага! Набір на курси проводиться з 16 серпня, початок занять з вересня.

Про нас

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА 58 БУДИНКУ ОФІЦЕРІВ

58 будинок офіцерів знаходиться у місті Львові по вулиці Театральній, 22 в колишній будівлі Народного Дому, що був зведений у 1855 році з ініціативи членів Головної Руської Ради.


У Народному Домі діяла друкарня «Галицько-Руська Матиця», заснована в 1848 році для культурно - освітньої праці й видання шкільних підручників.


У березні 1864 році тут був заснований перший український професійний театр «Руська Бесіда». При відкритті театру вперше всенародно було виконано пісню-гімн Михайла Вербицького на вірші Павла Чубинського «Ще не вмерла України і слава, і воля».


У листопаді 1918 році у стінах Народного Дому відбулося проголошення створення Західної Української Народної Республіки, про що засвідчує відкрита у 1990 році меморіальна таблиця на фасаді будинку.
З 1939 року тут розміщено військовий культурний заклад - будинок офіцерів.


При будинку офіцерів працює воєнно-історичний музей у якому проводяться тематичні екскурсії, виставки.
Запрошуємо Вас відвідати бібліотеку будинку офіцерів що є центром військової та воєнно-історичної книги у Західному регіоні України.


У будинку офіцерів діють колективи художньої самодіяльності, мережа курсів та гуртків оздоровчої гімнастики, аеробіки, бальних танців, латино-американських та сучасних танців, студія «Шахів», театр дитячого танцю «Левеня», студія культури та мистецтв «Спірограф».


Сьогодні Львівський будинок офіцерів є сучасним центром культури, знаним далеко за теренами Галичини.

Манікюру та педікюру

Манікюру та педікюру та фахового догляду за ними. Курси тривають 3 місяці...

Детальніше

Перукарів

Найдешевші серед найкращих.

Детальніше

Візажу

Курси візажу. Секрети професійного макіяжу. Курси тривають 3 місяці...

Детальніше

© Будинок Офіцерів Львів - 2013-2019

Створення та просування сайтів focusweb